Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi’ye Plaket

Bu yıl BTM Ligi 5. Grup’da yer alan Dağyolu-Şirinevler spor kulübü sezon öncesi almış oldukları karar gereğince, iki kulüb yönetimi birleşme kararı alarak yeni sezonda Dağyolu Şirinevler spor kulübü olarak mücade edecek.

Lig’de iyi bir çıkış yapmak isteyen Dağyolu Şirinevler spor kulübü Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi’yi makamında ziyaret etti…

Dağyolu Şirinevler Spor Kulübü’nde göreve gelen yeni Yönet Kurulu Üyeleri, Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi’yi makamında ziyaret etti. Kulüp başkanları Metin Beşiktaş, Ertan Beşiktaş ve beraberindeki heyet, Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi’ye yaptıkları nezaket ziyaretinde, Dikmen Belediyesi’nin, Dağyolu Şirinevler Spor Kulübü’ne yapmış olduğu maddi ve manevi katkılarından dolayı teşekkür ederek, Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi’ye plaket takdim ettiler.

Kulübe yapılan katkıların dışında, kulübün ihtiyaçlarının da konuşulduğu ziyarette Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi, “Sporda işbirliği önemli. Belediye olarak sporun ve sporcunun her zaman için yanında olduk” dedi ve katkılarının devam edeceğini belirterek, Dağyolu Şirinevler spor kulübüne ligde başarılar diledi.

 

p1670995 p1670991

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yardım
Dikmen Belediyesi
Merhabalar Dikmen Belediyesi Whatsapp Hattına Hoş Geldiniz