Dikmen Belediyesi Yeşil Atık Yönetimi ve Hizmetlerinin İyileştirilmesi Araç Alımı İhalesi Teklif Kabulü

Dikmen Belediyesi Meclisinin  1/12/2020 tarihinde 09/2020 sayılı almış olduğu karar gereğince Dikmen Belediyesi’nin Avrupa Birliği Toplum Kalkınması 4 Hibe Programı kapsamında yürüttüğü Yeşil Atık Yönetiminin Geliştirilmesi ve Yerel Hizmetlerin İyileştirilmesi Projesi çerçevesinde  (Sıfır kilometre) Sepetli Araç (Lift) İhalesi yapılacaktır.

  1. 20/2016 sayılı Kamu İhale Yasasında belirtilen geçici teminat miktarları geçerli olacaktır. Teminat banka teminat mektubu geçerli olacaktır (Çek kesinlikle kabul edilmeyecektir).
  2. Dikmen Belediyesi ve/veya Dikmen Belediye Meclisi tüm kriterleri karşılayan mali olarak ucuz teklifi kabul edecektir.
  3. Proje KDV’den muaf olduğundan, verilecek teklifler KDV’siz olacaktır.
  4. İhaleye teklif verenler şartnameye göre istenen tüm belgeleri diğer tüm belgeleri teklifleri ile birlikte verecektir.
  5. İhale dokümanları dikmenbelediyesi.com websitesinden ücretsiz erişilebilir, veya Belediye merkez binasından temin edilebilir.

Teklifler en geç 28 Aralık 2020 Pazartesi günü mesai bitimi 16:00’a kadar Dikmen Belediyesi İhale Teklif Kutusuna atılmalıdır.

“Yeşil Atık Yönetiminin Geliştirilmesi ve Yerel Hizmetlerin İyileştirilmesi Projesi” Toplum Kalkınması 4 Hibe Programı kapsamında Avrupa Birliği tarafından finanse edilmekte, Dikmen Belediyesi ve Alayköy Belediyesi işbirliği ile yürütülmektedir.

 

Dikmen Belediyesi Yeşil Atık Yönetimi ve Hizmetlerinin İyileştirilmesi Lift İhalesi Teklif Kabulü

Dikmen Idari Sartname

Lift Özel Hususlar

LİFT TEKNİK ŞARTNAME

4-Geçici Teminat Mektubu Örneği

5-İhale Katılım Beyannamesi

7-imza sürküleri ve beyannamesi

DİKMEN BELEDİYESİ