Dikmen Belediyesi Yeşil Atık Yönetimi ve Hizmetlerinin İyileştirilmesi Hizmet Alımı İhalesi Teklif Kabulü

 

Dikmen Belediyesi Meclisinin 15/03/2021 tarihinde 02/2021 sayılı almış olduğu karar gereğince Dikmen Belediyesi’nin Avrupa Birliği Toplum Kalkınması 4 Hibe Programı kapsamında yürüttüğü Yeşil Atık Yönetiminin Geliştirilmesi ve Yerel Hizmetlerin İyileştirilmesi Projesi çerçevesinde “Farkındalık Artırma Kampanyası Desteği için  hizmet alımı yapılacaktır.

 

  1. 20/2016 sayılı Kamu İhale Yasasında belirtilen geçici teminat miktarları geçerli olacaktır. Teminat banka teminat mektubu geçerli olacaktır (Çek kesinlikle kabul edilmeyecektir).
  2. Dikmen Belediyesi ve/veya Dikmen Belediyesi İhale Komisyonu tüm kriterleri karşılayan en ucuz mali teklifi kabul edecektir.
  3. Proje KDV’den muaf olduğundan, verilecek teklifler KDV’siz olacaktır.
  4. İhaleye teklif verenler şartnameye göre istenen tüm belgeleri diğer tüm belgeleri teklifleri ile birlikte verecektir.
  5. İhale dokümanları dikmenbelediyesi.com websitesinden ücretsiz erişilebilir, veya Belediye merkez binasından temin edilebilir.

Teklifler en geç 13 Nisan 2021 Salı günü mesai bitimi 16:00’a kadar Dikmen Belediyesi İhale Teklif Kutusuna atılmalıdır.

“Yeşil Atık Yönetiminin Geliştirilmesi ve Yerel Hizmetlerin İyileştirilmesi Projesi” Toplum Kalkınması 4 Hibe Programı kapsamında Avrupa Birliği tarafından finanse edilmekte, Dikmen Belediyesi ve Alayköy Belediyesi işbirliği ile yürütülmektedir.

 

DM_Iletisim_Idari Sartname

DM_Iletisim_Ozel Kosullar

DM_Teknik Şartnama

İLETİŞİM İHALESİ Duyuru

Mali Teklif Şablonu

4-Geçici Teminat Mektubu Örneği

5-İhale Katılım Beyannamesi

7-imza sürküleri ve beyannamesi